Een doosje met 6 flessen van het top-wijnhuis Vinarija Aleksandrovic uit Servië Lees meer..
Vinarija Aleksandrovic is zonder twijfel een van de beste wijnhuizen uit Servië. Ze maken fantastische wijnen van de voormalige koninklijke wijngaarden in Vinca, Oplenac, zo'n 100 km ten zuiden van Belgrado. Daarbij worden recepten gebruikt uit het begin van de 20e eeuw, die gelukkig nog bewaard zijn gebleven. In die tijd waren deze wijnen befaamd in de hele wereld.
Met deze proefdoos kunt u kennis maken met 6 van deze prachtige wijnen:
Trijumf Chardonnay Mousserend 2013: Volgens Perswijn enkele jaren geleden "Sensationele bubbels!". Methode traditionelle, kamervullende aroma's rijke mousse, fantastisch van smaak.
Trijumf Selection 2019: in 2020 verkozen tot beste witte wijn van de Balkan!
Een aromatische witte wijn, fris, rijk en elegant.
Trijumf Gold 2019: Dezelfde druiven als de Trijumf Selection, maar dan met houtopvoeding. Dat maakt deze wijn nog voller, rijker en zachter.
Vizija 2008: Perswijn 2018: 15,5 pnt "zacht en sappig, finesse, goede tannine, gepolijst, fijn"
En deze wijn van de frankovka-druif is alleen nog maar mooier geworden!
Prokupac 2018:
De prokupac is een lokale blauwe druif uit Servië die ontdekt moet worden! Rijk, harmonieus en fluweelzacht.
Trijumf Noir 2012: Financieel Dagblad mei 2021: Spannend en elegant!
Prachtige rode wijn: rijk aan fruit, delicaat en elegant.
Een doosje met 6 flessen van het top-wijnhuis Vinarija Aleksandrovic uit Servië
Door een account aan te maken in deze winkel kunt u het betalingsproces sneller doorlopen, meerdere adressen opslaan, bestellingen bekijken en volgen en meer.
RegistrerenU heeft geen artikelen in uw winkelwagen